Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче зростаюче крісло ErgoKids рожеве підходить для дітей у віці від 3 до 18 років.
Підходить для стандартних столів і для столів з регулюванням висоти.
Особливості:
- Зручне регулювання
Крісло має незалежне регулювання спинки і сидіння. Спинка регулюється по висоті. Сидіння здатне рухатися не тільки вгору і вниз, але і регулюватися по глибині, переміщаючись по спеціальній платформі назад і вперед. - Міцний каркас
Каркас крісла - холоднокатана сталь, прослужить вам дуже довго. - Знімні підлокітники
При необхідності, підлокітники можна зняти і так само легко знову закріпити на каркасі крісла. - Підставка для ніг
Крісло комплектується спеціальною підніжкою для правильного положення і опори ніг. Наявність підставки для ніг - вкрай важлива деталь крісла, особливо для дітей, т. к. підніжка бере участь у формування правильної постави. Підніжка регулюється по висоті і може бути знята. Крім того, підставку можна обертати на 360 градусів для фіксації оптимального положення ніг дитини. - Стійкість
Кількість точок опори – шість. - Ортопедична форма
Крісло має ортопедичну форму спинки і сидіння, тому ідеально підтримує поперековий відділ спини, знижуючи навантаження і мінімізуючи втому. В результаті у дитини формується правильна постава, підвищується посидючість та уважність під час виконання завдань. - Ремені
Для навчання правильної посадки в кріслі встановлені ремені. Вони дозволяє додатково контролювати положення дитини в процесі навчання. - Автоматичні стопори
Коліщата з автоматичними стопорами, які спрацьовують при навантаженні на крісло. Також, коліщатка плавно ковзають, не дряпаючи підлогу. - Зручне переміщення
Крісло обладнане ручкою для перевезення.
В подарунок до крісла йдуть чохол на сидіння і спинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина |
| Обивний матеріал сидіння крісла | тканина |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 420 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Ширина крісла | 600 мм |
| Глибина крісла | 600 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 460 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм |
| Ширина спинки | 440 мм |
| Висота спинки | 400 мм |
- Ціна: 5 499 ₴





