УВАГА! Відправлення за передоплатою або самовивіз в Києві з офісу.
ДУЖЕ потужна зарядна станція BP2400B 2400W 2560Wh LiFePO4 ЧАС ЗАРЯДКИ ДО 100% - 1,5ГОД
ПЕРВАГИ:
-НОМІНАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ - 2400W
-АКУМУЛЯТОР LIFEPO4 3000 - 2560Wh
-ЧАС ЗАРЯДКИ ДО 100% - 1,5ГОД. (2000W)
-BLE connected,Work with Tuya App
Форма хвилі Чиста Синусоїдальна хвиля
Термін служби 3000 + цикл заряду та розрядки
Потужність заряду змінного струму 2000 Вт
Потужність заряду MPPT 400 Вт
Type-C1 вихід PD100W
Type-C2 вихід
PD100W
4 * USB вихід QC3.0/AFC/FPC/18 Вт
Вихід прикурювача 12 В/10А
Вихід 5521 постійного струму 12 В/10А
Вихід змінного струму 110V/220V
Діапазон робочих температур Заряд (0 +40С); Розрядка (-20 +45С)
Матеріал оболонки Абс + ПК (3:7)
Сертифікація GB4943/UL2743/FCCsdoc/ICES/PSW + METI/C-TICK/RCM/CE/ROHS/UN38.3/MSDS
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Разъемы | DC |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Особенности | Фонарик, Дисплей, Быстрая зарядка |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 37 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Высота | 26 мм |
| Вес | 26 г |
- Цена: 90 000 ₴





